Kur geriausi lengvųjų automobilių vairavimo kursai?

Norėti išmokti vairuoti lengvąjį automobilį neužtenka tik sėsti tėčiui ant kelių ir pavairuoti automobilį kaimo vieškeliais. Neužtenka ir vairuoti jį ant ledo. Nesvarbu kaip gerai mokate tą daryti privačiai, tą reikia įrodyti dar ir oficialiai.

Tik pagalvokite kas dėtųsi, jei kiekvienas apsiskelbęs mokantis vairuoti tiesiog išvežtų save į Lietuvos gatves ir greitkelius. Tokių gudruolių yra labai daug ir būtent jie yra didžiausių eismo įvykių sukelėjai. Tam yra reikalingos oficialiai patvirtintos vairavimo mokyklos, kad būtų išvengta bereikalingų ir per daug dažnų eismo įvykių. Oficialus vairavimo mokyklos patvirtinimas yra reikalingas, nes ne kiekvienas apsiskelbęs vairavimo instruktoriu ar vairavimo teises išduodančia organizacija gali suteikti teisę vairuoti. Jei taip būtų, tai būtų tas pats, kas pasiskelbti save mokančiu vairuoti. Rezultate, vėl, yra chaosas, kurio visos valstybės ir turbūt visi vairuotojai nori išvengti.

Tam yra vairavimo asociacijos ir tam yra Regitra, kuri užtikrinta, kad kiekvienas mokantis vairuoti iš tikrųjų moka tą daryti. Vien tam, kad galėtum laikyti Regitros vairavimo testus, reikalingas patvirtinimas, kad tu buvai išklausęs teorinius mokymus bei išlaikei jų egzaminą bei atlikai privalomo praktinio vairavimo įgūdžių programą. Tokius patvirtinimus taip pat privalo išduoti oficialiai valstybės institucijų į sąrašus įtrauktą vairavimo mokykla.

Visa tai – būtinybė. Todėl kiekvienam norinčiam išmokti vairuoti lengvąjį automobilį ir gauti vairuotojo teises yra labai svarbu išsirinkti geriausią vairavimo mokyklą, kurioje būtų galima atlikti šį procesą. Vairavimo kursai – reikšminga dalis viso mokymosi vairuoti proceso. Ten praleidžiama daug laiko – automobilyje su vairavimo instruktoriumi ir vairavimo mokyklos patalpose mokantis vairavimo teorijos ir sprendžiant KET testus. Niekas nenori praleisti visų tų valandų prie sukriošusių kompiuterių kur nors miesto užkampyje ir juo labiau niekas nenori būti mokomas vairuoti isteriško instruktoriaus, kuris nemėgsta savo darbo ir menkai kreipia dėmesį į besimokančio vairuoti žmogaus lūkesčius ir probleęmas.

Todėl yra didelė paklausa viskam, kas padeda išsirinkti geriausią vairavimo mokyklą, kalbant apie lengvuosius automobilius (B ir BE vairavimo kategorijų kursus). Dažniausiai žmonės tiesiog pasikliauja draugų patirtimi ir jų rekomendacijomis. Bet yra ir kitų galimybių: www.automotoket.lt išsirinksite vairavimo mokyklą ne tik pagal mokinių atsiliepimus ir įvertinimus, bet ten vienoje vietoje rasite ir visą kitą reikalingiausią informaciją: vairavimo kursų kainas, kontaktinius duomenis ir t.t. Puslapyje taip pat yra detaliai suskirstytos vairavimo mokyklos pagal Lietuvos miestus ir pagal vairavimo kategorijas.

Todėl renkantis geriausią vairavimo mokyklą, reikia atkreipti dėmesį į kelis svarbiausius dalykus. Pats svarbiausias iš jų – klientų įvertinimai ir atsiliepimai. Jums neužteks tik pasikliauti draugų patyrimu, nes draugų patyrimas gali būti per daug konkretus. Vairavimo mokykloje per daug skirtingų vairavimo instruktorių, kurie gali suteikti per daug skirtingą patirtį ir taip iškraipyti rekomendacijas, jei jos ateina tik iš vieno ar dvejų žmonių.

Visai kas kita, jei žiūrima ne į kelių žmonių, o daugelių jų patirtį ir tuomet darote išvadą. Todėl yra taip svarbu, kad yra tokių portalų, kuriuose galime apžvelgti ir pasverti skirtingas nuomones bei padaryti išvadą ar tiesiog pažiūrėti į konkrečios vairavimo mokyklos ir/ar jos siūlomų vairavimo kursų klientų atsiliepimus ir įvertinimus. Tik taip galėsite išsirinkti geriausią vairavimo mokyklą lengvųjų automobilių kursams pasiekti.