Kokios automobilių markės Lietuvoje pačios populiariausios ir kodėl?

Lietuva, kaip ir kitos modernios šalys, gali pasigirti importuojanti pačių žinomiausių gamintojų produkciją, kurią mielai perka kokybės siekiantys lietuviai. Tai sakytina ir apie transporto priemones, kurių gausu Lietuvoje šiuo metu yra labai plati, tad kiekvienas gali džiaugtis randantis tokią galimybę, kuri jam labiausiai tinka. Juk automobilių markės yra tokios įvairios ir skiriasi ne tik pavadinimai, tačiau ir detalios transporto priemonės charakteristikos. Tokiu atveju klausimas – kuri geriausia gali būti supaprastinamas įvertinus lietuvių poreikius.

Praktiškumas ar estetika?

Nors šiais laikais labai daug dėmesio yra skiriama estetikai, kadangi visos transporto priemonės daugiau arba mažiau vistiek yra funkcionalios, tačiau lietuviai vistiek siekia aukščiausio lygio funkcionalumo, kuris labai dažnai nublanksta prieš grožį. Pavydžiui, didelės šeimos dažniausiai renkasi talpesnes mašinas, kuriose ne tik patogiai važiuoja didelės žmonių kompanijos, tačiau tuo pačiu ir galima apsipirkus be jokio vargo važiuoti didelius atstumus. Tai puikus pasirinkimas ir keliaujantiems, kai norisi, kad kelionės būtų kuo patogesnės. Taip pat daugiau dėmesio skiriama ir smulkmenoms, tad perkamos mašinos žiūrint į ateitį. Pavyzdžiui, dominuoja su mechanine pavarų dėže, kadangi automatinė gali trukdyti pasiekti tam tikrą greitį, juolab, įsigyjamos su didesne bagažine, tokios, kuriose nesunkiai pakeičiami sėdynių užvalkalai. Smulkmenos, tačiau visos labai svarbios.

BMW fenomenas

Kalbant apie markes labai dažnai minima BMW ir juokaujama, kad ta pati populiariausia markė Lietuvoje. Lyginant pardavimų skaičius – tikrai ne. Paprasčiausiai dažniausiai dėl didelio greičio išvystymo šią markę renkasi jauni žmonės, kurie neįvertinę savo vairavimo įgūdžiu patenka į auto įvykius. Taigi, tai, kad jie dominuoja dar nereiškia, kad jų mūsų šalyse yra daugiausia. Lietuviai poreikiai visai kitokie, greitis tikrai nėra vienas iš jų.

Žinoma, statistika nereiškia, kad Jūs turėtumėte rinktis būtent šią transporto priemonę. Tikrai ne, kiekvienas renkasi pagal savo galimybes bei poreikius. Tačiau svarbiausia atsiminti, kad automobilių markės yra labai įvairios, tad nereikia rinktis populiarumo vardan funkcionalumo.

Svarbiausia, kad kasdieniniai maršrutai būtų įveikiami kuo paprasčiau!