Aukščiausios kokybės lipdukai už geriausią kainą

Kitų paslaugų skelbimai
Forum rules
1) Vieno pardavėjo prekei/paslaugai - vienas skelbimas(tema).

2) Vogtų(ar kita nusikalstama veikla įgytų) daiktų ir jų savininkų mes netoleruojame, dėl to šitame forume apie tai nerašykit. Nesiūlykit, neprašykit ir neklauskit.

3) Pirmajame temos pranešime būtinai turi būti patalpinta išsami informacija apie jūsų parduodamas/perkamas detales (Lietuviu kalba). Taip pat turi būti įdėti jūsų kontaktiniai duomenys. Visi atnaujinimai bei nuotraukos turi būti talpinami pirmajame temos pranešime.

4) Visi patalpinti skelbimai neatitinkantys šių reikalavimų, taip pat seni ir neatnaujinti, bus trinami be įspėjimo!
Naujokas
Posts: 2
Joined: 2015-05-19, 10:33

Aukščiausios kokybės lipdukai už geriausią kainą

Postby saras24 » 2015-08-25, 22:43

Image

Aukščiausios kokybės lipdukai už geriausią kainą
Delipo.lt – kasdien dėl Jūsų poreikių besimokanti ir tobulėjanti kompanija, kuri dės pastangas, kad išpildytų visus Jūsų lūkesčius. Nes mūsų misija – gražesnė Jūsų kasdienybė!

Svetainė:
http://www.delipo.lt

Galite susisiekti:
El. paštas: info@delipo.lt
Tel. nr.: +370 626 27946

Sienų lipdukai
Sienų lipdukai - alternatyva, norint atnaujinti kambario interjerą, bet nereikalaujanti tokių investicijų, kaip nauji tapetai ar dažai. Taipogi būdas turėti vienetinį interjero sprendimą be dizainerių įkainių, pasitelkiant tik JŪSŲ ir MŪSŲ fantaziją.
Siūlome didelį pasirinkimą įvairių dydžių bei spalvų sienų lipdukų. Taip pat lipdukai skirti būtent Jūsų vaikų kambariui. Taip pat gaminame lipdukus pagal individualius užsakymus ir galime pagaminti pagal Jūsų pateikta paveikslėlį.

Sienų lipdukų katalogą galite rasti:
http://delipo.lt/produkto-kategorija/sienu-lipdukai/

Reklaminiai lipdukai
Reklaminiai lipdukai - spendimas, padėsiantis Jūsų verslui būti matomam visur! Potencialus klientas galės tiek iš jūsų vitrinos, tiek ant automobilio matyti, kad tai Jūs, o Jums neteks rūpintis nuolatiniais eksploatacijos mokesčiais - vieną kartą užklijuota reklama tarnaus ilgus metus.
Gaminame lipdukus skirtus automobilio apipavidalinimui ar vitrinų bei langams. Lipdukai gali būti papildomai laminuojami išlaikant aukščiausią kokybę bei atsparumą lauko sąlygoms. Taip pat gaminame grindinius lipdukus, kurie be vargo atlaikys ir didelį pėsčiųjų srautą.

http://delipo.lt/automobiliu-vitrinu-lipdukai-reklamai/

Įvairūs maži lipdukai
Auto lipdukai - paverskite savo automobilį individualiu, lipduku, kurio neturi kiti! Vos vienas lipdukas, ir kiekvienas žinos, kieno automobilis kiečiausias!

http://delipo.lt/produkto-kategorija/li ... mobiliams/

Return to Kita

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest