Viskas apie TDI,SDI,TD,SD,DI,D (krc dizelius)

Viskas apie VAG automobilius
Naujokas

Re: Viskas apie TDI,SDI,TD,SD,DI,D (krc dizelius)

Postby jacob » 2017-01-12, 17:25

Kentas wrote:Aš 5Eur imu už nuskaitymą + adaptacijos, SRI, liauliau. Bet žinok, nevisi nori mokėti ir tai.. :/
Gal dėl to, kad "su kompiuteriu nepataisau" taip tipo ir x*j tau 5Eur.

Ir šiaip visiem px, ar tu naudoji toolsą už 1000 eur + 200 eur metinis subscribtion'as (čia kaip pvz.), ar pigiausią china kloną iš aliexpress...

Super Asas

Postby Dainius » 2017-01-12, 18:03

esme kad vieni viena sako kiti kita, treti trecia.

rytoj varau i skoda servisa paziuresiu ka dar jie pasakys.

vimota sako tipo tik isprogramuot (praso 130e), startline sako kad reik sklendes mechaniskai isimt ir tada programuot (uz programavima ta pati praso 30e).

dizrida ten viska su koliku keist nori ir t.t. uzsiprase ~600e

tai vat idomu ar kazkam kazkas tokio buvo, todel cia ir klausiu. kad nemoket 600e jei tik gana pilnai ir 30e
Octavia vRS

Super Asas

Postby Kentas » 2017-01-13, 13:12

jacob wrote:Ir šiaip visiem px, ar tu naudoji toolsą už 1000 eur + 200 eur metinis subscribtion'as (čia kaip pvz.), ar pigiausią china kloną iš aliexpress...

Aš rosstech pirkau, visai neblogas produktas. Man kaip garažiniam amateur.
Btw, juokas juokais, kartą padariau negražiai. Prašo atjungti valytuvą galinį, kad neveiktų kai įjungi atbulinką. Sakau gerai, čia greit 5 min, iš Jūsų 5Eur. Klausia už ką čia tiek? Sakau jei netinka pats fyškę atsijunk :D
20VT.lt
You don't own project car - project car owns you

Naujokas

Postby jacob » 2017-01-13, 13:38

Kentas wrote:Aš rosstech pirkau, visai neblogas produktas. Man kaip garažiniam amateur.

Respect :)
Kentas wrote:Btw, juokas juokais, kartą padariau negražiai. Prašo atjungti valytuvą galinį, kad neveiktų kai įjungi atbulinką. Sakau gerai, čia greit 5 min, iš Jūsų 5Eur. Klausia už ką čia tiek? Sakau jei netinka pats fyškę atsijunk :D

Viskas čia normaliai ir labai kultūringai dar.

Užstrigęs

Postby fogman » 2017-01-15, 14:19

jacob wrote:
Kentas wrote:Aš rosstech pirkau, visai neblogas produktas. Man kaip garažiniam amateur.

Respect :)

Tai ,jei is to valgai duona,o jei esi bitininkas :)
Golf Mk3 1.9D(sold)
No TURBO no ABS
Mk4 1,6 LPG (sold in UA)
TDI 81kW(sold)
96kW+

Patyręs

Postby kęstukas » 2017-01-15, 21:00

Dainiau, as irgi Ross Tech`a turiu. Kita kart jei ko reikės, PM. Aš irgi nuoriu respect`o. :goodman:
polski samochód serwis

Super Asas

Postby Kentas » 2017-01-16, 10:16

Nedirbu su juo ir neuždirbu. Nusipirkau savo reikmėms, nes turiu tokią nuojautą, kad neišlysiu aš iš to vag'o. :(
Beto gali kitiems pagelbėt. O taip pat, turi forumą, visada naujausią versiją, kokybišką hardware. Geriau ten susimokėti 400Eur ir nevargti. Pasinaudojantiems šiuo įrankiu yra "padėtas stiklainis", kur reikia įmesti 5Eur :)
20VT.lt

Užstrigęs

Postby fogman » 2017-01-16, 14:19

Kentas wrote:Nedirbu su juo ir neuždirbu. Nusipirkau savo reikmėms, nes turiu tokią nuojautą, kad neišlysiu aš iš to vag'o. :(
Beto gali kitiems pagelbėt. O taip pat, turi forumą, visada naujausią versiją, kokybišką hardware. Geriau ten susimokėti 400Eur ir nevargti. Pasinaudojantiems šiuo įrankiu yra "padėtas stiklainis", kur reikia įmesti 5Eur :)

400eu vienam-dviem kartam per metus :rolleyes: Uzteks ir vag12.12 :)
Golf Mk3 1.9D(sold)
No TURBO no ABS
Mk4 1,6 LPG (sold in UA)
TDI 81kW(sold)
96kW+

Super Asas

Postby Kentas » 2017-01-16, 16:07

Sau naudojau nedaug. Kitiems daugiausia. Bet tai negaila vapšė nei cento net ir apie patį save galvojant.
Įsivaizduok, kad čia kaip bulgarkė, didelė ir gera, nū koks Hilti. Kiek tu ten ją naudoji, ištiesų, bet gi perka žmonės bulgarkes ? Arba raktų komplektas talkovesnis už 150Eur ? Irgi nesąmonė ? Tiesiog už tokius didelius įrankius, galbūt bendriau panaudojamus, žmonėm negaila. O aš "laidui" palikau 400Eur, nes žinojau, kad jis zjbs, jis visada gelbės mane. O kai nebereiks, už 200-300Eur visada parduosiu ebay. Čia TIK 400Eur, pigiausias ir geriausias solution mėgėjui ką nors pasimonitorinti arba pareguliuot minimaliai.

Mane asmeniškai džiugina geras įrankis, gerina nuotaiką net. Žinoma, kiekvienam savo, bet aš galiu vaikščioti su zadripanu telefonu, laptopu, bet įrankiui kažkaip visada ranka atsilenkdavo.
20VT.lt

Senbuvis

Postby Edgutis » 2017-01-16, 20:06

Nūūū chebra, cia jau nebe forumas pasidare, o kazkoks UAB'as pelno siekantis, ateini cia pagalbos/help'o gaut, o cia apšeria, išvadina ir pasiunčia.
Labai gražu. :roll:
Aplamai forumu koncepcija yra vienyti bendraminčius ir t.t., (arba tai jau seniai praeiti) o ne saskaitas istatyneti uz suteikta pagalba.
Kas liecia OEM ross-techo kabeli, tai daiktas labai geras, ir naudingas, tiek adaptacijom, kodavimui modulius pririsinet, bet permoketa, berots BDS stumdo po 380, o prieš euro buvo ir apie štuke lietuvišku... daiktas seniai prekyboje, o kaina kyla :lol:

P.S ai dar jo pamirsau, pasakyt, svarbiause gauti Respect'u taškū. :!:
MK5

Naujokas

Postby jacob » 2017-01-16, 22:09

Edgutis wrote:Kas liecia OEM ross-techo kabeli, tai daiktas labai geras, ir naudingas, tiek adaptacijom, kodavimui modulius pririsinet, bet permoketa, berots BDS stumdo po 380, o prieš euro buvo ir apie štuke lietuvišku... daiktas seniai prekyboje, o kaina kyla :lol:

Iš tikrųjų įdomu, ką jie parduoda. Seną versiją? Jei taip, tai labai apsimoka už tuos pačius 400 eur.
Kaina bėgant metams negali likti tokia pati. Tiek dėl infliacijos/valiutų kursų pokyčių, tiek dėl gamintojo kainodaros politikos. Už 400 eur vos enthusiast versija (iki 10 VIN) išeina:
https://store.ross-tech.com/shop/cat/vcds/
Edgutis wrote:Aplamai forumu koncepcija yra vienyti bendraminčius ir t.t., (arba tai jau seniai praeiti) o ne saskaitas istatyneti uz suteikta pagalba.

Tu esi teisus, sakydamas, kad tai liko seniai praeityje. Gal taip ir buvo kažkada, kai atsirado internetai, tačiau dabar visi forumai, blogai, portalai, feisbukai tėra marketingistų naudojami kanalai, tik vieni labai išnaudojami pardavimams, kiti mažiau. Jei galvoji kitaip, tai labai klysti. :)

VAG klubas

Postby Dimka » 2017-01-16, 22:49

Edgutis wrote:Nūūū chebra, cia jau nebe forumas pasidare, o kazkoks UAB'as pelno siekantis, ateini cia pagalbos/help'o gaut, o cia apšeria, išvadina ir pasiunčia.
...

Čia jau nukrypo į nelabai dyzelių temą, labiau OT, bet vienas pastebėjimas. Jei žmogus investuoja į savo įgūdžius ir įranga, naivu tikėtis gauti iš jo kažkokią paslaugą dykai. Tamsta einate dirbti tam kad užsidirbti, ar tam kad šiaip namuose nebūtų nuobodu sedėti? Ir ar prieš kiekviena alga viršininkas su tavimi derasi kad sumokėt mažiau, nes jo akimis tu esi kažkoks lupikas ir galėtum gauti perpus mažiau?
What a hell is going on arround here?!
If You Buy My CD, I Can Get Me A Porche

If someone ever tells you that you don't need more power, stop talking to them, you don't need that negativity in your life.

Super Asas

Postby Kentas » 2017-01-17, 12:42

Aš neuždirbu iš to, kartoju dar kartą. Čia tiesiog stafkė, kad man "atsimušti". Neturi tų 5 Eur, dėk 2. Jei dirbčiau profesionaliai ir kažkur, būtų 15-30Eur diagnostika, kaip servise. Kainos visko auga stipriai visam pasaulyje, jeigu dar nepastebėjote. Aš pirkau gal prieš 3 metus, dar litai buvo, 1350Lt.
BDS stumdo kopijas, patys ross-tech pasakė. Ir BDS nėra ross tech atstovas, you may check: http://www.ross-tech.com/distributors.php
20VT.lt

Patyręs

Postby scootas » 2017-01-17, 14:12

Čia tų "diagnostininkų" priviso tiek, kad bet kas bet kur daro. Bet 90proc. darytojų pasibaigia ties tuom, kad klaidas parodo ir tu jau daryk ką nori. Parametrų nifiga nesupranta, dėl ko viena ar kita klaida iškrenta- taip pat neraukia. Va taip ir gyvenam.

VAG klubas

Postby G-5 » 2017-01-17, 14:17

Na taip, kiek sumoki, tiek ir gauni :)
Nepatinka, ok, padaryk geriau ir parodyk pavyzdi tiems kurie "blogai" daro ;)

PreviousNext

Return to VAG automobiliai