Klausimai apie golf mk5...

Viskas apie VAG automobilius
Senbuvis

Re: Klausimai apie golf mk5...

Postby Mantaz » 2017-09-18, 15:55

Edgutis wrote:Pagal viska, kad pilnai valdyti visa spidometro opcijas tau ir vairo reikes keisti i multifunkcini, cia tik tarpkito :)

tai kad vairas kompo nevalgo. viskas ant rankeneles :)

Senbuvis

Postby Edgutis » 2017-09-18, 23:12

Ant rankineles valdyt gali tik puse ekrano, kai pilnas borto kompas valdymas ant vairo :)

Kad aiskiau butu apie ka kalbu :)
https://www.youtube.com/watch?v=CPu-rjZDhTg
MK5

Senbuvis

Postby Mantaz » 2017-09-19, 17:06

Edgutis wrote:Ant rankineles valdyt gali tik puse ekrano, kai pilnas borto kompas valdymas ant vairo :)

Kad aiskiau butu apie ka kalbu :)
https://www.youtube.com/watch?v=CPu-rjZDhTg

cia amerikai padaryta taip. lygiai ta pati galiu daryt per rankenele ;)

Naujokas

Postby kobe » 2018-01-15, 13:04

jacob wrote:
SVT wrote:Kaip yra su Golf 5 GTI camshaft cam follower ? Ant kiek yra sudėtinga jį patikrinti ? Kokie simptomai, kad jis gali būti susidėvėjęs ? kiek gali kainuoti remontas, jei nusipirkus automobilį, randamas susidėvėjęs follower'is ?

1. Jeigu nori jį patikrinti, reikia išimti HPFP. Negaliu pasakyti, kiek labai sudėtinga, priklauso nuo įgūdžių.
2. Simptomai priklauso nuo susidėvėjimo lygio. Dažniausiai būna netinkamas kuro slėgis magistralėje (rail'e), tokiu atveju kompas meta specifines klaidas. Gali būti ir tam tikras garsas, bet čia gal nesigilinkim...
3. Yra keli variantai:
a) susidėvėjęs tik followeris - apsiribojama jo keitimu;
b) followeris susidėvėjo perdaug, arba net išdilo kiaurai - reikia keisti HPFP (arba jos vidurius) ir paskirstymo velenėlį, esantį galvoje.

Prieš perkant rekomenduočiau gerai patikrinti, jei yra itarimų, jei ardyti nėra galimybes, reikia atlikti diagnostiką (ne klaidas nuskaityti).

Aš irgi naujokas apskritai vw klube nusipirkau pirkinį vw golf mk 5 gti gal kas nors daugiau gali apšviest kokia kaina grandinės keitimas kiek vanusu kaina kiek apskritai remontas klausiu tik dėl bendrai ne dėl to kad sugedę kazkas tiesiog būtu įdomu pakalbėt šia tema apie GTI nes kaip golfas mane labai nustebino savo galingumu

Naujokas

Postby jacob » 2018-01-15, 14:31

kobe wrote:Aš irgi naujokas apskritai vw klube nusipirkau pirkinį vw golf mk 5 gti gal kas nors daugiau gali apšviest kokia kaina grandinės keitimas kiek vanusu kaina kiek apskritai remontas klausiu tik dėl bendrai ne dėl to kad sugedę kazkas tiesiog būtu įdomu pakalbėt šia tema apie GTI nes kaip golfas mane labai nustebino savo galingumu

Tavo automobilyje (2.0 TFSI EA113 motoras) yra pagrindinis diržas o ten grandinė tik ant velenų vanusai šeip nelabai genda taip bendrai dėl remonto tai jau reikia žiūrėti taip grynai kai jau kas pareina nors taip tai čia ištvermingi tokie motorai jeigu prižiūri taip viską normaliai. Jo valit gerai kaip 2.0 litrai.

Naujokas

Postby kobe » 2018-01-15, 14:53

jacob wrote:
kobe wrote:Aš irgi naujokas apskritai vw klube nusipirkau pirkinį vw golf mk 5 gti gal kas nors daugiau gali apšviest kokia kaina grandinės keitimas kiek vanusu kaina kiek apskritai remontas klausiu tik dėl bendrai ne dėl to kad sugedę kazkas tiesiog būtu įdomu pakalbėt šia tema apie GTI nes kaip golfas mane labai nustebino savo galingumu

Tavo automobilyje (2.0 TFSI EA113 motoras) yra pagrindinis diržas o ten grandinė tik ant velenų vanusai šeip nelabai genda taip bendrai dėl remonto tai jau reikia žiūrėti taip grynai kai jau kas pareina nors taip tai čia ištvermingi tokie motorai jeigu prižiūri taip viską normaliai. Jo valit gerai kaip 2.0 litrai.

čia man rodos tas pats variklis kaip ir audi a4 b7 2.0t quattro ? Važiuoja super nevieną bmw ir kokią mandresnę audi dėt į vieta drasiai , kiek radau saskaitų fakturų tai keistas mechatronikas pirmojo savininko užsieniečio girdėjau problemos būna su greičių dėže nes pas man dsg bet tos problemos iki 2006 metų vidurio daugiausia buvo, pas mane 2007 metų , kaip vertinat apskritai dsg ?

Previous

Return to VAG automobiliai