Forumo taisykles

Bendrosios taisykles ir pagalba forumieciams
VAG klubas
User avatar
Posts: 12776
Joined: 2006-03-09, 00:27
Location: Vilnius

Forumo taisykles

Postby G-5 » 2006-03-16, 11:27

1. PROBLEMU SPRENDIMUI naudoti raktinius žodžius "Problema:". Pvz.: "Problema: neveikia peciukas", "reikia patarimo: pirksiu corrado", "Help: kaista variklis" ir pan.

2. Rašant skelbimus, perkant/parduodant, temos pavadinime nurodyti raktinius zodzius, pvz: "Parduodu: VW varikli", "Perku: lempas corradui. (Visi patalpinti skelbimai neatitinkantys siu reikalavimu bus trinami be ispejimo! 1men. senumo ir senesni skelbimai taip pat.)

3. DIDŽIŲJŲ RAIDŽIŲ prašom nevartoti, nes tai lygu pakeltam tonui. Didžiosiomis raidemis galima skelbti tik svarbia informacija.

4. Prašome cituoti tik tuos postus (žinutes) kurios sieja/riša jusu destomas mintis. Atsakinejant i žinute, butina palikti keleta esminiu eiluciu iš ankstesnes žinutes, kad butu aišku apie ka eina kalba.

5. Diskusijai perejus i asmeniškus reikalus - prašome NUTRAUKTI SUSIRAŠINEJIMA forume
ir pereiti i asmenini susirašinejima mail'u ar PM (privaciomis žinutemis).

6. Vengti trumpu bereikšmiu žinuciu. Tokios zinutes bus trinamos.

7. Bet kokios nuorodos (į youtube ar pan), kurios bus be pavadinimo ar nepakomentuotos kas jose yra ir kitos nuorodos, kur prašoma balsuoti, pasirašyti ar kurios turinio peržiūrai reikia log'intis (aka fb ir kitokio pobūdžio private puslapiai) bus trinamos.

8. Forumas suskaidytas i atitinkamus topic'us pagal temas/skiltis: Naujienos, Paplepekime, Tiuningas, Renginiai, Skelbimai, Galerija, ir kitos. Kad nebutu netvarkos, rašykite žinutes i atitinkamas skiltis.

9. Kad nekurti nauju vienodu temu ir prieš sukuriant nauja tema, prašom pasinaudoti, SEARCH pagalba.

10. Skiltyje "Projektai" joks OT'as nepageidaujamas ir bus trinamas be įspėjimo.

11. GERBTI kitus forumo dalyvius, ju nuomone, neižeidineti viens kito, nerašyti necenzuriniu žodžiu ir melagingu/neteisingu postu. Tokie postai bus trinami ir ju "kurejai" grieztai ispejami.

12. Paveiksliukai (visokio tipo) parašuose LABAI nepageidaujami.

13. Tema apie dujas: Apie dujas(spausti)
(visos kitos naujos temos bus rakinamos ir trinamos be atskiro ispejimo)

14. Foto ikelimo alternatyva. info -> spausti

15. Dėmesio! Nuotraukos iš canibeat/taškas/com svetainės yra nepageidaujamos ir už jų įdėjimą bus skiriami įspėjimai. Priežastis - kai kurios antivirusinės programos įspėja apie įtartiną turinį http://i45.tinypic.com/33k7kft.jpg
Last edited by G-5 on 2007-10-31, 14:50, edited 4 times in total.

Return to Forumo taisykles ir pagalba

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest